Pozno sobotno popoldne je na Kamniški stadion privabilo okoli 100 gledalcev. Na sporedu je bila tekma 16. kroga 1. regionalne Ljubljanske lige. Nasproti sta si stali ekipi domačega kluba NK Kamnika in gostov iz Ivančne Gorice. Članska ekipa je ob trdi in dobri igri iztržila točko proti vedno neugodnemu nasprotniku.

Goste je vodstvo v 68. minuti popeljal Barle Marcel, za domačo ekipo pa je v 74. minuti izenačil Nino Grilc. Do konca tekme smo videli še mnogo priložnosti na obeh straneh, vendar se rezultat ni spremenil. Zahvala temu gre tudi domačemu vratarju Stefanu Milojeviću, ki je v zadnjih sekundah tekme ubranil odlično izveden prosti strel nasprotne ekipe.

Rezultati na ostalih tekmah govorijo o tem, da bo spomladanski del prvenstva v nadaljevanju še zelo zanimiv.

Foto: Miro Hrkalovič

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja