Stadion Mekinje

Stadion Prijateljstva v Mekinjah, kjer se nahaja naš dom, je več kot le nogometno igrišče – to je pravo športno svetišče, ki nas navdušuje s svojo urejenostjo in vzdrževanjem. V srcu stadiona se razprostira odlično vzdrževana igralna površina, obdana s kakovostno atletsko stezo iz tartana, ki nudi popolne pogoje za trening in tekmovanja. Za vse naše zveste navijače smo postavili montažne tribune s kapaciteto približno 200 sedežev, na katerih lahko udobno spremljate vsako tekmo. A to je le začetek, saj je okrog stadiona še obilo prostora za približno 1000 gledalcev, ki se lahko udobno namestijo in uživajo v nogometnem vzdušju.

Da bo vaša izkušnja na članskih tekmah še bolj popolna, smo poskrbeli tudi za hrano in pijačo, tako da se boste med spremljanjem tekem počutili kot pravi gostje in ljubitelji športa. Ne glede na to, ali ste igralec, gledalec ali ljubitelj športa, vas bo navdušila tudi prostornost parkirišča, ki omogoča enostaven dostop do stadiona. Na stadionu Prijateljstva v Mekinjah ustvarjamo nepozabne športne trenutke in kjer se v okviru članskih tekem poskrbi tudi za vaše udobje in zadovoljstvo.

Nogometni park Virtus

Nogometni park Virtus v Šmarci je namenjen predvsem mlajšim selekcijam in treningom. Nogometni park je odlično vzdrževano igrišče z umetno travo, ki omogoča igralcem najboljše pogoje za razvoj njihovih veščin in tehnik. To je idealen prostor, kjer naši mladi nogometaši razvijajo svoje talente, izpopolnjujejo tehniko in se učijo ekipnega duha. V tem prijetnem okolju mladi igralci postajajo boljši in se pripravljajo na svet nogometnih izzivov.

Nogometni park Virtus je kraj, kjer se širi strast do nogometa, ki ostane z nami skozi vse življenje.