Tudi letos nosijo olimpijske sanje, tudi letos imajo Slovenski športniki začrtano pot do njih! Ne le do Pariza, kjer se bodo 26. julija začele Igre XXXIII. olimpijade moderne dobe, njihova pot je natančno začrtana tudi po Sloveniji. Skupaj s Slovensko baklo širijo vrednote olimpizma, povezujejo ljudi iz vseh koncev države in navdušujejo vse udeležence trimesečne poti.

Tudi mesto Kamnik je dokazalo, da je športno mesto in da skupaj premikamo meje. Športna zveza Kamnik, Občina Kamnik, Zavod za turizem in šport so skupaj združili v projekt vrhunske športnike, parašportnike, vrtce, šole, klube in društva iz naše občine, ki so ponosno nosili Slovensko olimpijsko baklo.

V projektu je sodeloval tudi naš klub.

Častni krog na najlepšem stadionu pod Alpami sta s Slovensko baklo odtekla članska igralca NK Kamnik, Stefan Milojević in Elvedin Agović.

S to gesto želimo našim športnikom in športnicam, ki bodo v času iger zastopali barve Slovenije na olimpijadi, vliti dodatno moč in motivacijo še pred otvoritveno slovesnostjo.