V nadaljevanju uspešne poti nogometnega kluba Kamnik se pridružuje še ena zgodba o sodelovanju in podpori. Prepričani v pravilno usmeritev kluba verjame tudi izjemno uspešno podjetje A Koda + d.o.o., katerega temeljne vrednote so integriteta, spoštovanje, ustvarjalnost, pogum in timski duh.

Z velikim ponosom sporočamo, da je A Koda + d.o.o. od današnjega dne Srebrni Sponzor nogometnega kluba Kamnik. Ta pomemben korak pomeni novo poglavje v sodelovanju med klubom in uglednim podjetjem, ki je prepoznalo vrednote in vizijo kluba. Ob tej priložnosti se iskreno zahvaljujemo podjetju A Koda + d.o.o. za zaupanje in podporo.

Srebrni sponzor je potrditev, da so v podjetju prepoznali dobre ideje, srčne poteze in športni duh, ki ga kljubujejo mladi nadobudni športniki. Zavedamo se pomena podpore lokalnih podjetij pri razvoju športa in mladih talentov.

Ponosno pozdravljamo A Koda + d.o.o. kot partnerja, ki bo aktivno prispeval k nadaljnjemu uspehu in rasti nogometnega kluba Kamnik.

HVALA za vašo predanost! 🫶⚽️💙